Bolesność zębów i duszności w ciąży

Witam jestem w 12 tyg ciąży od paru dni bolą mnie zęby w szczególności jedynka i szóstka po lewej stronie. Byłam u dentysty który nic nie stwierdził powiedział ze mam zdrowe zęby więc zrobiłam prześwietlenie bo ból nie ustępował nasilał się najbardziej w nocy że nie mogłam spać na prześwietleniu nic nie wyszło.Teraz ból zębów jest o wiele mniejszy ale zaczełam źle sie czuć nudności , duszności i ogólnie jest mi słabo. Czuje się jakbym była chora. Co to może oznaczać ??

Lek. Tomasz Budlewski

Byc może są to objawy ciąży. Ale koniecznie trzeba wykluczyc infekcję, proponuję udac się do lekarza rodzinnego. Proszę zmierzyc temperaturę ciała.