Bolesny guz na węzłach chłonnych

Witam mieszkam w szkocji i nie bardzo wierze tu lekarzom od miesioca mam guz na wezlach chlonnych na szyji byl bolesny gdy dostalam antybiotyk bol ustopil ale goz jest w dalszym ciogu. Lekarz poinformowal mnie ze jest duzy i nie mozna tego zaniedbac mialam pobierano krew wydaje mi sie ze byly to badania podstawowe wyszy dobre , ale ja czuje sie oslabiona i w tej chwili boli mnie cale cialo nogi rece i wydaje mi sie ze mam wszedzie powiekszone wezly czy to moze byc cos groznego . DZIEKUJE

Lek. Katarzyna Szymczak

Warto byłoby wykonać usg tego węzła aby mieć pewność, że nie jest objety żadnym procesem chorobowym.