Brak krwawień przy tabletkach Novynette

Brak miesiaczki. Witam. Przez rok bralam tab antykoncepcyjne(novynette) miesiac temu wzielam 7 potem siedmiu zapomnialam i po tych siedmiu dniach wzielam te 14co zostalo. Krwawienie dostalam 14 list,nastepnego opakowania juz nie bralam. Mija 32 dziej a okresu niema. Ciaze chyba wykluczam bo uprawiam tylko petting z partnerem. Bola mnie piersi i mam uplawy geste i ciagnace. Wczesniej mialam okres co do dnia,a teraz czemu go niema? Pierwszy raz tak mam. Pozdrawiam

Dla pewności proponuje zrobic test ciążowy. Jesli do 2 tyg nie będzie miesiączki prosze zgłosic sie do ginekologa. Myśle, że nie ma sie czym martwić ale lepiej sprawdzic co sie dzieje