Brak krwawienia z odstawienia tabletek

Dzień , dobry czy jeżeli nie wystąpiło u mnie krwawienie z odstania a nie jestem w ciąży mogę dalej brać tabletki anty?! Jest to moje pierwsze krwawienie z odstania i trochę się denerwuje dlaczego się jeszcze nie pojawia (2 dzień przerwy)

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę odczekać przerwę do końca i następnie zacząć normalnie branie tabletek. Możliwe, że wkrótce krwawienie się pojawi. Jeśli nie to warto zrobić test ciążowy i udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, to nic niepokojącego. Proszę zrobić 7-dniową przerwę i zacząć kolejne opakowanie. Pozdrawiam.