Brak miesiączki po zabiegu operacyjnym wycięcia wyrostka robaczkowego

Witam. Jestem 3 tyg po wycięciu wyrostka robaczkowego, przed zabiegiem przeszłam dwie konsultacje ginekologiczne. Miesiączka spóźnia mi się 4 dni. Czy to normalne od leków?

Piotr Pilarski

Na skutek operacji mogło dojść do rozregulowania cyklu. 4 dni to nie jest dużo. Proszę jeszcze trochę poczekać.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Operacja/zabieg wiążę się ze stresem, może to spowodować zaburzenia miesiąćzkowania.