Brak okresu a poziom prolaktyny 10,54

mam 29 lat.od lutego nie mam miesiaczki.nie nie jestem w ciąży.byłam u ginekologa wszystko jest ok.robiłam badanie na prolaktynę wynik badania to 10,54.a miesiaczki nadal nie mam.co to może być?co mam dalej robić?

Renata GrzechociĹska

Nie podała Pani ani jesnoatek, ani norm obowiązujących dla laboratorium dlatego nie mogę odnieść się do wyniku. Proponuję udać się do ginekologa-endokrynologa należy przeprowadzić dokładną diagnostykę.