Brak okresu i zasinienie szyjki macicy

Witam! mam problem ostatni okres mialam 14 sierpnia cykle mam co 30 dni dzisiaj jest 27.09.2013r czyli powinnam dostac 13 dni temu i nic. robilam test dokladnie 16 wrzesnia i wyszedl negatywny. Stosunek ostatni mialam 4 wrzesnia byl przerywany. dzisiaj bylam u ginekologa i powiedzial ze mam zasiniona szyjke macicy. czy moge byc w ciazy. dodam iz od 2 tyg bola mi jajniki po obu stronach plecy mam uplawy sa bez zadnego zapachu i dopadla mnie zgaga.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję jeszcze raz skorzystać z pomocy testu ciążowego oraz lekarskiego badania USG. Taki objaw bardzo często wskazuje na ciąże. Testy są skuteczne po 14 dniach od stosunku.

Proszę wykonać oznaczenie poziomu HCG we krwi. W przypadku ujemnego wyniku wskazana konsultacja ginekologiczna. Oczywiście tym bardziej gdy wynik badania będzie dodatni.