Brak okresu po pierwszym stosunku i przeziębienie

Witam, spóźnia mi się okres już miną tydzień gdzie powinnam go dostać, uprawiałam swój pierwszy raz, czy to jest normalne ? ze okres się wtedy spóźnia ? uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia ale mój partner nie skończył we mnie. Martwi mnie ta sytuacja, obecnie jestem chora katar kaszel i kilka dni predzej Gardlo czy to też wpływa na to ?

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja, stres mogą opóźniać wystąpienie krwawienia miesiączkowego. Ale także możliwa jest ciąża. Proponuję wykonać test ciążowy. Jeżeli miesiączka nie wystąpi w najbliższym czasie konieczna wizyta u ginekologa bez względu na wynik testu.