Brak okresu po zabiegu LEEP i porodzie

Witam w lutym mialam zabieg leep , w grudniu urodzilam synka, po zabiegu tzn 14.03 mialam krwawienie ktore trwalo 5 dni przypominajace okres natomiast do tej pory nie mam nastepnego okresu , karmilam synka 2 miesace .

Lek. Katarzyna Szymczak

Ostatnie krawienie było miesiąc temu, radzę jeszcze odczekać 1-2 tygodnie i jeśli miesiaczka się nie pojawi, udać się do gienkologa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.