Brak podniecenie i osłabienie wzwodu u 47-latka

Mam 47 lat ,jestem mężczyzna i do tej pory seksualne było bardzo dobre ,ale od trzech tygodni nie czuję takiego podniecenia jak kiedyś ale mój wzwód też jest nie ten.Co powinienem zrobić i do jakiego lekarz się udać.

Dzień dobry!

Krótkotrwałe zaburzenia seksualne często samoistnie przemijają, jeśli są związane np. z okresem intensywniejszej pracy, przemęczenia, przeziębienia itp.
Jeśli sytuacja będzie się utrzymywała, proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!