Czy można tak łączyć leki w depresji?

Mam problemy z nawracająca depresją i z tego powodu problemy seksualne z osiagnieciem i utrzymaniem erekcji.Chcialem zaytac czy mozna jednoczesnie stosować lek Bupropion oraz Tadalafil
MĘŻCZYZNA, 39 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry.

O całokształcie terapii farmakologicznej decyduje lekarz leczący.

Teoretycznie łączne stosowanie w/wym preparatów jest uzasadnione,

w praktyce także sie zwykle sprawdza, zwłaszcza jeśli tadalafil stosuje sie regularnie (codziennie).

W czasie kuracji należy unikać alkoholu, który obniża próg drgawkowy, co zwłaszcza w aspekcie bupropionu jest istotne.

Pozdrawiam. JW 2/24