Brak współżycia od 10 lat

witam mam dosyć duży problem małżeński jestem z żoną od 20lat pierwsze siedem było wspaniałe od ostatnich 10 lat praktycznie nie współżyjemy od tego czasu dla żony życie seksualne może nie istnieć nie ma ochoty na dotykanie na pocałunki wykluczyła z naszego życia wszystkie formy współżycia bardzo mi z tym ciężko czym bardziej pragnę się z nią pokochać tym bardziej jestem odtrącony zdrada raczej nie wchodzi w grę od czego mam zacząć jakieś badania wizyta u ginekologa ,seksuologa proszę o poradę

Dzień dobry!

Na podstawie tych informacji, najwłaściwszym pierwszym kierunkiem wydaje się być wspólna konsultacja z psychoterapeutą małżeńskim.

Pozdrawiam!