Brązowe plamienia podczas cyklu

Witam, mam taki problem.. ostatnio tak mniej wiecej w terminie miesiaczki pojawilo sie u mnie brazowe plamienie trwalo okolo 5 dni.. i skonczylo sie.. po ok.10 dniach wystapiło to damo.. czy to jest niebezpieczne ???

witam,
nie ma raczej powodów do niepokoju, ale powinna Pani zgłosić to swojemu ginekologowi, a jeżeli jeszcze nie była Pani u ginekologa - to zgłosić się na pierwszą wizytę