Brązowe plamienia przed miesiączką po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam ! Przez 7 lat brałam tab.antykoncepcyjne 6 miesięcy po ich odstawieniu pojawiły sie brunatne plamienia na 4dni przed miesiaczka a obecnie juz na 2 dni przed ... obecnie mieszkam w Anglii i byłam tu z tym problemem u lekaza pierwszego kontaktu ktory stwierdził skoro miesiączki sa regularne to nie ma sie czym martwić ... obecnie staram sie o dziecko i zaczęłam sie martwić czy rzeczywiście nie ma sie czym martwić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz na podstawia badania stwierdził, że nie ma powodu do niepokoju to powinna Pani zaufać tej opinii.