Brązowy śluz tydzień po okresie. Czy to może być ciąża?

Witam;) 8 stycznia miałam okres trwał tydzień dzień po nim czyli 15 stycznia uprawiałam sex z narzeczonym i tak przez 4 dni (staramy się o dziecko). Dziś jest 24 stycznia, a zauważyłam, że z pochwy wydziela się brązowy śluz. Czy to może oznaczać ciąże?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety podaje Pani zbyt mało informacji, na podstawie których mogłabym wyliczyć dni płodne. Teoretycznie, zakładając że Pani cykl trwa klasyczne 28 dni, a do owulacji dochodzi u Pani 14 dnia cyklu istnieje prawdopodobieństwo, że plamienie które u Pani wystąpiło jest plamieniem implantacyjnym. Dla potwierdzenia ewentualnej ciąży wskazane jest wykonanie testu w dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam.