Cewnik w pęcherzu moczowym a stosowanie Omnic Ocas

Witam serdecznie , mój mąz od msc ma załozony cewnik do pecherza moczowego z powodu łagodnego przerostu prostaty prosze mi powiedziec czy podczas cewnikowania branie tabletek przypisanych przez Urologa OMNIC OCAS 0,4 jest skuteczne?? Bardzo prosze o odpowiedz,pozdrawiam ANIA
Renata GrzechociĹska

Jeżeli lekarz przepisał takie leczenie znaczy, że widział wobec niego wskazania. Skuteczność leczenia moze ocenić sam pacjent lub lekarz prowadzący.

Należy brać lek ponieważ po usunięciu cewnika pęcherz może lepiej
"pracować" przy stosowaniu tego leku.
Pozdrawiam WK