Ciągłe krwawienie po łyżeczkowaniu

Usg jajnik lewy z dwoma zmianami jajnik prawy lity .Nieprawidlowe krwawienia.Leczenie lyzeczkowanie macicy . Czekam na wynik hist pat.Jest już tydzien po lyzeczkowaniu nadal krwawie czy powinnam sie martwic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zwykle krwawienie ustępuje po kilku dniach. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe są wahania hormonalne.