Ciemna krew ze skrzepami i stan po wyłuszczeniu torbieli

Witam. 29 dni temu mialam operacje wyluszczenia torbieli z obu jajnikow,na prawym 8cm,a lewym krwista 5cm. Dostalam miesiaczke w 31 dniu cyklu,ale krew jest bardzo taka ciemna ze skrzepami. Czy cos sie dzieje. ?

Magdalena StusiĹska

Być może są to skrzepy pozostale po operacji. Jeżeli miesiączka będzie się przedłużać a skrzepy pojawiać cały czas- należy skonsultować się z lekarzem.