Ciemnobrunatne krwawienia a planowanie ciąży

Dzień dobry. Staramy się z mężem o drugie dziecko, pierwsze niestety samoistnie poroniłam w 16 tygodniu ciąży. miałam już trzy normalne miesiączki. ostatnia była 21.09.-25.09. miesiączki mam co 31 dni regularnie a tym razem mam specyficzne małe niewielkie krwawienie ciemno brunatna krew od 24.10 do dziś a dół podbrzusza lekko zaokrąglony. Czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży ? a krwawienie nie jest zagrażające? nigdy tak nie miałam...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobieństwo ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.