Co jest powodem bólu brzucha nasilającego się podczas ruchu?

Witam, od kilku miesięcy co jakiś czas pojawia się ból w prawej stronie brzucha, niedaleko biodra. Jest to ostre kłucie połączone z uciskiem. Ból nasila sie przy poruszaniu i głębszym oddychaniu. Zazwyczaj po paru godzinach lub po 2 dniach ustępuje i powraca pare tygodni później lub pare dni później. Co to może byc?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, kolka nerkowa, kolka jelitowa, wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna ocena.