Co jest powodem bólu i pieczenia piersi?
Strasznie boli mnie piers prawa piecze boli robi sie twarda boli w mostku jest mi raz zimno raz cieplo Mam implantaty Mualam mammografie ale nic nie wyszlo Co to moze byc

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy
Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jakie są sposoby leczenia przykrych dolegliwości towarzyszących menopauzie? Dowiesz się tego z naszego filmu.
Lek. Karolina Meszek
Dzień dobry, konieczne byłoby osobiste badanie. Jedną z przyczyn może być stan zapalny piersi, ropień. Radziłabym udać się do lekarza. Pozdrawiam