Co jest powodem trudności w zasypianiu u 50-latki?

od 3 lat mam problemy ze snem bez tabletek nasennych niespie dluzej niz 2 godziny prosze poradzic jakie tabletki sa najlepsze ktore poprawia sen

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zacznę od zasugerowania Pani kontrolnej konsultacji endokrynologicznej, celem oceny poziomu hormonów.

Z mojej strony, zachęcałabym Panią do aplikacji naturalnej, nie uzależniającej Melatoniny (spray) dostępnej w aptece, która cieszy się dużą skutecznością (w porozumieniu z Farmaceutą).

Gdyby miała Pani życzenie zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam Panią do kontaktu via Skype.

Serdeczności i i tylko radości Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605