Co mogą oznaczać bóle pachwin, podbrzusza, nóg i kręgosłupa?

Witam.Wyniki moczu,krwi,USG,wynik z boleriozy tez dobry.Wszystko jest niby OK a ja mam bole pachwin,podbrzusza,nog,rak,kregoslupa.Codziennie dochodzi nowy bol.Ciezko z tym zyc! Mam 60 lat.Nie wiem jakie badania jeszcze mamzrobic.Do jakiego lekarza się zglosic.Moj lekarz rodzinny jest już bezradny

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja lekarza chirurga oraz lekarza ortopedy / reumatologa