Co może oznaczać taki stan moich czterech górnych zębów?

Witam. Piszę odnośnie moich pierwszych czterech górnych zębów. Ostatnio zauważyłam że robią się przezroczyste końcówki zębów jak i ich boki co mnie przeraża bo widzę po jednym szczegolnie że się zaczynają kruszy łamać...

Jest to najczęściej objaw bruksizmu. Konieczna jest konsultacja z lekarzem zajmującym się zaburzeniami zgryzu i stawu skroniowo żuchwowego. Pozdrawiam