Co może oznaczać wyciek z piersi u 28-latki?

witam mam 28 lat nie karmię piersią ,ale od kilku dni mam wyciek taki przeżroczysty raz z lewej piersi raz z prawej. Nie wykluczam ciąży , za fcześnie aby też ją potwierdzić , gdyż do spodziewanej miesiączki jeszcze kilka dni . Piersi wydzielają wyciek po przycisknięciu nie bolą , ale jednak się nie pokoję co to może oznaczać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi czy stanem zapalnym. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.