Co oznacza czerwona plamka na członku?

Witam. Od jakiegoś czasu mam czerwoną plamka na czubku penisa prawe przy cewce moczowej. Nie mam pojęcia co to i dlaczego to wyszło. Proszę o pomoc
Lek. Paweł Szadkowski

Opisany objaw może być wynikiem zapalenia w okolicy ujścia cewki moczowej. Konieczne jest badanie i dokładna ocena przez lekarza (np. pierwszego kontaktu, urologa, czy dermatologa) oraz uwzględnienie objawów towarzyszących.