Co oznacza czerwona wysypka na stopach?

Głównie na stopach pojawia mi się czerwona wysypka, czasem też na łydkach i udach. Występuje ona u mnie zawsze po imprezach tanecznych, gdzie piję alkohol i dużo tańczę. Zdarza się, że występuje również po prostu po piciu alkoholu (ale czasem piję i nie mam). Zdarzało się również, że delikatna wysypka na stopach wystąpiła po wysiłku fizycznym (gra w piłkę, chodzenie po górach). Wysepka znika po dwóch, trzech dniach. 3 razy stopy były też opuchnięte, ale opuchlizna zniknęła po 2, 3 dniach. Robiłem badania krew (morfologia, AIAT, ASPT, kreatynina, bilirubina), mocz - w zasadzie wszystko w normie. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , sadze ze będzie konieczna konsultacja dermatologiczna