Co oznacza fioletowy kolor odbytu?

Witam. Zauwazylam u siebie fioletowy odbyt. Czy jest powod do niepokou? Nic mnie nie boli, nie krwawie z odbytu, zaczelo sie od globulek dopochwowych Pinafucin, ostatniego dnia ich srosowania rano wyczulam przy odbycie jakbu podskorna krostke tylko jest ona niewidoczna ale przy dotyku czuc i boli. Postanowilam zrobic zdjecie w tej okolicy i zauwazylam ze odbyt jest fioletowy. Co to moze swiadczyc i czy lekarz ginekolog moze to zbadac?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej lekarz rodzinny. Opis wskazuje na hemoroidy konieczne odpowiednie leczenie