Co oznacza taka zmiana w obrębie gardła?

Dzień dobry, Na ściance za gardłem, zrobiło mi się coś jak pryszcz. Wystająca białawo-zolta krostka, nie boi mnie, a raczej nie bolała, bo od kilku dni psikam gardimaxem i zaczęło mnie po prostu gardło piec... Ale tak to mnie nie bolało, mam już z drugi miesiąc ją, nie znika. Płakałam i nic, czy ktoś ma pomysł co to może być, mam nadzieję że to nie rak
KOBIETA, 25 LAT 3 tygodnie temu

Proszę skonsultować się z laryngologiem, na podstawie samego opisu nie można podejrzewać jaki jest charakter zmiany, koniecznym jest zbadanie Pani.