Co oznacza krwawienie podczas stosowania luteiny?

Witam. Z powodu problemow z miesiączką(od początku miesiączkowania ), a właściwie jej ponownym brakiem od listopada 2017, od początku kwietnia(dokładnie 4 kwietnia) z polecenia ginekologa zaczęłam przyjmować luteinę( dwa razy dziennie przez 5 dni.) Miesiączka pojawiła się sześc dni po zażyciu pierwszej dawki czyli 10 kwietnia. Jednak trwa ona do dziś- 26.04. Przy czym caly czas boli mnie brzuch. Jest mi słabo. Czy to jest normalne?

Lek. Michał Lenard

Nie jest to normalne, konieczna jest wizyta u ginekologa. Pozdrawiam!