Co oznacza krwawienie z odbytu w ciąży?

Witam serdecznie. Mam wielki problem oddaje od trzech tygodni kał z krwią i śluzem teraz tej krwi nie ma ale jest bardzo dużo śluzu. Jestem w 23 tygodniu ciąży czy to może wpłynąć na ciąże. Byłam u swojego lekarza dał mi skierowanie do chirurga a chirurg dał mi skierowanie do gastrologa mam dopiero termin na 25 maja. Miałam wrzod w dwunastnicy czy to może być przez to że oddaje stolca z krwią i śluzem ale teraz jest tego śluzu bardzo dużo. Bardzo proszę o radę dziękuję.

Szanowna Pani, nie sądzę aby krwawienie miało wpływ na przebieg ciąży, aczkolwiek dobrze by było aby szybciej udała się Pani do lekarza