Co oznacza silny krwotok i skurcze podczas miesiączki?

Witam ! Mam 18 lat. Miesiaczkuje nieregularnie. Za każdym razem podczas misiaczki w pierwszych dwóch dniach dostaje silnego krwotoku i skurczy. Zawsze tracę przytomność. Boję się iść do ginekologa. Kiedyś zostałam wykorzystana seksualnie i nie jestem w stanie się przemóc. W internecie łatwiej. Bardzo proszę o odpowiedź .

Dzień dobry.

Jestem pełen zrozumienia dla Pani niechęci do ginekologa z powodu traumatycznych przeżyć seksualnych niemniej jednak zalecałbym wizytę u takiego specjalisty.
Oprócz tego proponuję również konsultację u seksuologa - psychoterapeuty, aby zmierzyć się z tymi trudnymi wspomnieniami.

Życząc odwagi i powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl

Witam Panią Serdecznie,

Przykro mi z powodu Pani doświadczenia wykorzystania seksualnego.
Jednak bez sięgnięcia po pomoc lekarza ginekologa, trudno będzie samej sobie pomóc...
Zachęcam Panią do konsultacji, bo jest Pani potrzebna pomoc medyczna.
Z mojej strony mocno Panią zachęcam, a nawet namawiam do zwyczajnej rozmowy z psychologiem-proszę nie zwlekać...

Z przesłaniem tego, co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com