Co oznacza wynik badania hormonów tarczycy i TSH 3,4400?

Witam, ostatnio robiłem sobie wyniki badań, i mój niepokój wzbudziła tarczyca, wyniki: TSH 3,4400 FT3 6,75 FT4 20,74 Jest sie czym przejmować?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan zakresu norm danego laboratorium, a te się różnią między sobą. Nie podał Pan nawet jednostek, żeby wiedzieć w jakich jednostkach oznacza dane laboratorium. Mogę Panu powiedzieć, że TSH jest w normie.