Co oznacza wynik badania moczu 9-miesięcznego dziecka?

witam prosze o interpretacje wynikó moczu mojej coreczki 9 miesiecznej. sa to wyniki jeszcze podczas leczenia dafuragiem Mikroskopowy osad moczu (A19) Nabłonki płaskie pojedyncze wpw pojedyncze Leukocyty - liczba (C30) 3-5 wpw Kryształy szczawianu wapnia nieliczne w wpw pojedyncze Moczany bezpostaciowe bardzo liczne Kryształy kw. moczowego pojedyncze Bakterie nieliczne Pasma śluzu nieliczne
Lek. Michał Lenard

Takie wyniki badania moczu w trakcie leczenia nie są powodem do niepokoju, ale powinny być ocenione przez lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!