Co oznacza wynik badania nowotworu u 42-latki?

Dzień dobry wynik z hispatologii to obraz przemawia za liposarcoma ki67 mniej niż 10% tk w narzadach i koscisch przwidłowe mam zalecone badania molekularne czy mam szanse na wyleczenie mam 42 lata

szanowna Pani, na podstawie samego opisu nie mogę się wypowiedzieć na temat wyleczalności choroby, tę kwestię należy omówić z lekarzem prowadzącym