Co oznacza wynik badania testosteronu 277,76 ng/dl?

Witam mam 34 lata zmierzylem sobie poziom testosteronu i wyszedl mi 277,76 ng/dl czy jest prawidlowy???badanie bylo robione z ranna...Dodam ze jestem aktywny fizycznie.Ale ostatnio chodze ciagle zmeczony,nawet dlugi sen nic nie daje.

Lek. Michał Lenard

Stężenie testosteronu mieści się w granicach normy. Wynik powinien zobaczyć lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam!