Co oznacza wynik PET-CT mężczyzny?
Witam badania PET- CT wkazaly na obecnosc u.mojego Taty wzmozonego metabolizmu FDG w guzku w plata gornego pluca lewego, w wezlach chlonnych nadobojczykowych, wnek i srodpiersia po obu stronach tchawicy oraz przestrzeni zaotrzewionej i kosciach. Prosze.o informacje jakie Panstwa zdaniem sa rokowania.. Tato ma 74/lata i jest bardzo slaby. Obecnie czeka go 3 operacja wstawienia stendu w przy tetnicy brzusznej. Bede wdzieczna za pomoc..

MĘŻCZYZNA, 74 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Jeśli mają państwo postawione rozpoznanie raka płuca to takie uogólnienie procesu nowotworowego świadczy o poważnym rokowaniu, ale to powinien określić lekarz prowadzący ponieważ posiada on odpowiednią wiedzę o stanie klinicznym pacjenta oraz ma wgląd w pełną dokumentację.