Co oznacza wynik trójglicerydów?

Moje Trójglicerydy 1177mg/dl,ciśnienie 189/98 jestem chyba dość aktywny fiz. waga 93kg wzrost176cm,dzisiaj odebrałem wyniki i co teraz? pozdrawiam Jarek w sobotę skończyłem 51 lat.

Pozdrawiam
Dietetyk mgr Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado

Magdalena Mral Dietetyk, Gdynia

Witam,
Pana wyniki są niepokojące. Powinien Pan jak najszybciej skonsultować je z lekarzem, a następnie udać się do dietetyka, który przyjmuje w Pana okolicy w celu ustalenie odpowiedniego żywienia.

Pozdrawiam,
Magdalena Mral