Co oznaczają szumy uszne po zabiegu FESS?

Witam! Od około roku (dwa miesiące po zabiegu FESS) wystąpiły u mnie szumy uszne.Na początku miewałem zawroty głowy, teraz po roku czasu mam tylko lekkie bóle głowy no i szumy. Masując skronie czuje jakby te szumy były z tego miejsce, zresztą masując skronie odczuwam jakby ulge lecz szumy nie ustają. Szumy nasilają się zaciskając szczęka albo ruszajac szyją. Dotychczasowa diag: -Tk głowy Ok, neurolog tez ok -2 laryngologów ok -usg tetnic szyjnych OK Gdzie moge poszukac jeszcze rozwiazania?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może wskazana byłaby wizyta u lekarza psychiatry lub psychologa jeżeli przyczyny somatyczne są wykluczone?