Co oznaczają te torbiele w ciąży?

Witam w okresie ciąży miala m torbiel na jajniku 6 cm po ciąży jest on wielkości 7.cm. towarzyszą mu bule brzucha podczas chodzenia czy też wstawiania w nocy do dziecka. Za kilka tyg mam wizy Te. Nie wo czy się martwisz na zapas czy nie

Lek. Paweł Szadkowski

Na zapas nigdy nie warto się martwić. Proszę spokojnie czekać na wizytę u ginekologa, a w razie nasilonych bólów brzucha przyspieszyć wizytę lub udać się na ginekologiczną izbę przyjęć. Ginekolog powinien określić jakie będzie dalsze postępowanie, ale konieczna jest do tego analiza całego obrazu klinicznego.