Co oznaczają wyniki badań krwi u kobiety na początku ciąży?

Witam dostalam dzis wyniki badan krwi bardzo martwie sie ze jestem w ciazy wszytskie wyniki w normie tylko monocyty i cholesterol lekko ponad norme ale na druku z laboratorium sa jakies wyznaczniki dla kobiet w ciazy i trymestry dlaczego tak jest .z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego ciąże po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć