Co powoduje problemy z erekcją?

Witam Mam 18 lat i problem z erekcją. Dokładnie chodzi mi o to że nie jest on taki twardy co wcześniej. Obawiam się że to może być spowodowane codzienną masturbacją (ok 2 razy) przez 5 lat. Dość często też robię siku. Jak można rozwiązać ten problem

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest wizyta u urologa aby ocenić narządy płciowe, czy nie ma jakiś nieprawidłowości, ograniczyć także masturbację.
Pozdrawiam