Co powoduje skurcze podbrzusza?

Witam od jakiegoś czasu mam problem. A mianowicie to że mam skurcze podbrzusza. Chciałam podkreślić ze nie jestem w ciąży gdyż to nie możliwe ze względu takiego iż jestem osobą i innej orientacji. Mam skurcze tak silne ze czasem aż mi słabo. A nawet zdarza mi sie ze kładę sie na podłogę.. co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego i lub ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć