Co powoduje swędzące krostki wokół kostek?

Witam, mam pytanie dotyczące swędzącego problemu. Mianowicie chodzi o pojedyncze krostki na łydkach i w okolicy kostek. Wieczorami oraz po kąpieli zaczynają dawać o sobie znać. Po drapaniu w wyskakują krostki. Nie występują ani dłoniach, nadgarstkach, czy reszcie ciała, tylko w wymienionych wyżej miejscach. Zastanawiałem się, czy to świerzb, jednak nie zauważyłem objawów odpowiadających temu schorzeniu. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na przyczyne alergiczną. Czy jest jakiś nowy Proszek, ubranie coś nowego w pożywieniu, jakiś nowy kosmetyk? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego