Wyskakiwanie małych i swędzących krostek

WITAM NAM SPORY PROBLEM OD JAKIS 3 TYGODNI WYSKAUJA MI 3 MALE SWEDZACE KROSTKI NAJPIERW NA NADGARSTKU POZNIEJ NA DRUGIEJ POZNIEJ NA STOPACH KOLO KOSTEK TERAZ WYSKAKUJE JEDNA LUB DWIE I TEZ SWEDZA JAK NIE DRAPIE ZNIKAJA PRAWIE ALE JUZ NIE SWEDZA TERAZ PRZESZLO NA MOJA ZONE MA NA KOSTKACH PALCACH NA STOPACH I NA DLONIACH PO 3 MALE KROSTKI BEZ ZADNEGO PLYNU ALE TEZ JAK IDZIE POD PRYSZNIC SWEDZI CALE CIALO PROSZE O POMOC POZDRAWIAM PIOTR PROSZEK ZMIENILISMY NA PLYN SWIERZB INACZEJ WYGLADA

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny zmian skórnych i jedyne co moge zaproponować to kontak z dermatlogiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać sie do dermatologa, w momencie gdy są zmiany na skórze, bez ich obejrzenia nie jestem w stanie nic doradzić.