Co powoduje uczucie mdlenia przy napadach częstoskurczów?

Witam mam 25 lat i napadowe czestoskurcze (chyba nerwowe) biorę Biblock i polpril. To tak informacyjnie. Od miesiąca biorę leki i po nich 4 lub 5 razy do tej pory zdarzyło mi się nad ranem mieć dziwną rzecz. Mianowicie śpię sobie i nagle czuje jakbym mdlał oczy lecą do tyłu oczywiście wielki lęk i odrazu się budzę jak by mnie ktoś defibrylatorem strzelił czuje przerwę w biciu serca po czym ono zaskakuje przyspiesza.Po chwili uspokaja się. Co to może być? Czy to skutki uboczne brokera? Z góry dzięki

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny jest zapis ekg Ew wykonanie zapisu ekg przez 24-godziny