Co robić gdy dziecko ma nawroty infekcji bakteryjnych?

Pomocy! Dziecko ma rok i 8 miesiecy od kiedy skończyło rok ciągłe nawracające infekcje bakteryjne. Sytuacja miała miejsce na początku po miesiącu, później co 3 tygodnie teraz już ciągiem leci infekcja równo co 14 dni od skończenia antybiotyku w wywiadzie nic w krwi już crp dość wysokie się zaczyna i jak lekarz jeszcze raz ogląda dziecko i np dostaje antybiotyk na ucho (6 razy było) drogi moczowe 2 razy, aktualnie bezobjawowe zapalenie płuc na zdjęciu rtg i dostaje antybiotyk do domu, a każdy antybiotyku na powyższe infekcje w ogóle nie działa i za każdym razem stan się pogarsza i trafiamy do szpitala na dożylny w szpitalu za każdym razem dostaje Biotrakson I on dopiero łagodzi stan zapalny do domu przepisywane były różne antybiotyki zinat, amotaks, augmentin (było ich z 6 conajmniej) stany zapalne zazwyczaj podobne crp 200 albo i więcej, leukocytoza 20, 30 tys, neutrofilia 10, 15 tys, prokalcytonina 2,4. Były robione dość szeroko badania immunologiczne pod kątem odporności i są bardzo dobre. W jakim kierunku tu iść, do jakiego specjalisty można się z takim przypadkiem udać?
KOBIETA, 30 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry,

Proszę pomyśleć o podaniu dziecku szczepionki,która nazywa się Broncho Vaxom.

Broncho-Vaxom dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 6 miesięcy do 12 lat. Zalecana dawka to: Cykl leczenia profilaktycznego w nawracających zakażeniach dróg oddechowych: Jedna saszetka (3,5 mg) na dobę na czczo, przez 10 kolejnych dni w miesiącu przez 3 kolejne miesiące.

Lek jest dostępny na receptę, proszę w trakcie wizyty u lekarza pediatry poprosić o wypisanie recepty. Ta szczepionka jest bardzo skuteczna.

Proszę zagłębić się w temat tej szczepionki

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska