Co stwierdza badanie przepływów?

Co stwierdza badanie tzw.przepływów ? Mam problem od ok. 2 lat z lodowatymi stopami niezależnie od pory roku . Czy to badanie będzie pomocne? A może inne są też istotne? Jakie?

Badanie USG doppler tętnic kończyn dolnych pozwoli wykluczyć/potwierdzić przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych, jako jedną z potencjalnych przyczyn.