Co takiego mogło spowodować moje objawy?

Witam codziennie od 3 miesięcy prowadzę pomiary ciśnienia i są w porządku ale nagle dzisiaj w nocy poczułem takie objawy jak drżenie rąk, pocenie się, zrobiłem się blady oraz zawroty głowy a ciśnienie miałem 150/120 serce 125 co to za objawy

Witam! Wyglądają na nerwicowe, jednak sprawę należy wyjaśnić. Jaka była przyczyna codziennego pomiaru ciśnienia krwi? Lekarz POZ, badania laboratoryjne i w miarę potrzeby konsultacje specjalistyczne. Powodzenia W. Łuczkowski.