Co znaczą objawy zespołu rakowiaka, takie jak napadowe zaczerwienienie twarzy?

Czy objawy zespołu rakowiaka takie jak napadowe zaczerwienienie twarzy, ze zwyżkami ciśnienia tętniczego i pulsu mogą się pojawić gdy przeżuty do wątroby nie są jeszcze obecne?

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw diagnostyka . Proszę udac się do lekarza pierwszego kontaktu